Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

DELOVNI TERAPEVT PRIPRAVNIK

V VITADOM; DOM ZA STAREJŠE OBČANE BOR (IDRIJA) Polni delavnik Friday, March 3rd, 2017

Opis dela:

DELOVNI TERAPEVT PRIPRAVNIK OPRAVI PRIPRAVNIŠTVO V DOMU STAREJŠIH. OPRAVLJANJE DEL IN NALOG TER AKTIVNOSTI DELOVNEGA TERAPEVTA POD VODSTVOM MENTORJA PO PRIPRAVLJENEM PROGRAMU ZA POKLIC DELOVNEGA TERAPEVTA. IZOBRAŽEVANJE PRIPRAVNIKA ZA DELO IN OSEBNI RAZVOJ Z NAMENOM, DA PRIPRAVNIK PRIDOBLJENO STRIKOVNO ZNANJE PRENESE NA PRAKTIČNO STROKOVNO RAVEN, POGLOBI ZNANJA, VEŠČINE IN TEHNIKE ZA POTREBE OPRAVLJANJA SAMOSTOJNEGA STROKOVNEGA DELA. PRIPRAVNIK SE PRIPRAVI NA STROKOVNI IZPIT. SODELUJE Z MULTIDISCIPLINARNIM TIMOM V ZDRAVSTVENEM IN SOCIALNEM VARSTVU.

Izobrazba visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., Zdravstvo (podrobneje neopredeljeno)

Trajanje zaposlitve Določen čas, 9 mesecev

Delovni čas polni delovni čas

Znanje jezikov slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro

Računalniška znanja urejevalniki besedil – osnovno, delo s preglednicami – osnovno, delo z bazami podatkov – osnovno

Drugi pogoji

ZAKLJUČENA VISOKA ŠOLA ZA ZDRAVSTVENE DELAVCE, SMER DELOVNA TERAPIJA. AKTIVNO ZNANJE SLOVENSKEGA JEZIKA. SPOSOBNOST KOMUNICIRANJA V TIMU. PRIČAKUJEMO ZANESLJIVEGA STROKOVNEGA SODELAVCA, KI ZAUPANE NALOGE SPREJEMA Z VELIKO MERO ODGOVORNOSTI, EMPATIJE, OB SPOŠTOVANJU NAČEL KODEKSA ETIKE ZDRAVSTVENIH DELAVCEV IN PRAVIC UPORABNIKOV.

DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA

Prijava je mogoča do 16. 03. 2017

Način prijave kandidatov kandidati naj pošljejo vlogo po pošti

Urnik dela dopoldan

Kje se lahko prijavim na razpis:

VITADOM; DOM ZA STAREJŠE OBČANE BOR

ČRNI VRH 120, 5274 ČRNI VRH NAD IDRIJO

Kontaktna oseba: JERAM SILVA

telefon: 05 375 13 11