Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Dodaj zaposlitveni portal med priljubljene v tvoj brskalnik!Dodaj zaposlitveni portal med priljubljene v tvoj brskalnik!
Za ogled novih zaposlitvenih oglasov kliknite na spodnje kategorije zdravstvenih profilov!

DIPLOMIRANA MEDICINSKA SESTRA

V Trummer osebni servis d.o.o. (AVSTRIJA ) Polni delavnik Sunday, October 1st, 2017

Opis dela:

Kraj dela: Celotna Avstrija

Naloge in odgovornosti:

Želite opravljati delo, ki vas veseli in zanj prejeti nadpovprečno dobro plačilo? Potem se obrnite na nas, mi vam lahko pomagamo do želenega delovnega mesta.

Izkoristite svojo priložnost, Trummer osebni servis je vaš priznan in zanesljiv partner pri iskanju zaposlitve v tujini.

Delovne naloge in odgovornosti:

• ugotavljanje, načrtovanje, izvajanje, nadziranje, vrednotenje, dokumentiranje postopkov zdravstvene nege,

• delo v zdravstvenih ustanovah.

Delovni čas:

polni delovni čas

Pričakujemo

Zahtevana izobrazba:

VI/2.

Zahtevane delovne izkušnje:

1 – 3 let

Pričakujemo:

• dokončano ustrezno izobrazbo,

• znanje nemškega jezika,

• delovne izkušnje,

• pripravljenost na večizmensko delo,

• motiviranost,

• samoiniciativnost,

• timsko orientiranost,

• natančnost in odgovornost,

• zaželen lasten prevoz,

• obvezen pogoj je državljanstvo EU.

Ponujamo:

• dolgoročno zaposlitev z možnostjo prevzema in direktno zaposlitvijo v zdravstvenih zavodih,

• nadpovprečno dobro plačilo,

• usklajen delovni čas,

• urejeno zdravstveno zavarovanje ter prijava v delovno razmerje,

• dodatke ter 13. in 14. plačo,

• individualno svetovanje in podporo,

• pomoč in svetovanje pri urejanju nostrifikacije

• po potrebi organiziramo prenočišča.

Mesečno plačilo:

po avstrijski kolektivni pogodbi minimalno 2.250 EUR bruto mesečno, plus dodatki.

Kje se lahko prijavim na razpis:

Sibila Medved

040 416 111

+386 (0) 26 21 32 11

[email protected]