Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

DIPLOMIRANA MEDICINSKA SESTRA V NEGOVALNI ENOTI

V SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE (JESENICE) Polni delavnik Tuesday, November 21st, 2017

Opis dela:

DELO ZAHTEVA:

-NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN VREDNOTENJE PROCESNE METODE DELA,

– SODELOVANJE S CELOTNIM ZDRAVSTVENIM TIMOM V OKVIRU CELOTNE OBRAVNAVE PACIENTOV IN V PROCESU ZDRAVLJENJA, DIAGNOSTIKE IN ZDRAVSTVENE NEGE,

-INTERDISCIPLINARNO SODELOVANJE IN POVEZOVANJE Z DRUGIMI SLUŽBAMI ZA ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTNE OBRAVNAVE PACIENTA,

-SAMOSTOJNO IZVAJANJE DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKIH POSTOPKOV, -DOKUMENTIRANJE POSTOPKOV IN POSEGOV V OKVIRU CELOSTNE OSKRBE PACIENTOV,

-IZVAJANJE AKTIVNOSTI ZA ZAGOTAVLJANJE IN NENEHNO IZBOLJŠANJE KAKOVOSTNE IN VARNE OBRAVNAVE PACIENTOV,

-ZDRAVSTVENO VZGOJNO DELO IN SVETOVANJE STARŠEM, OTROKOM IN MLADOSTNIKOM, PROMOCIJA ZDRAVJA,

-ORGANIZIRANJE IN NADZOR NAD FIZIČNEM OKOLJEM,

-KATEGORIZACIJO PACIENTOV.

Izobrazba: visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., Zdravstvena nega in oskrba

Trajanje zaposlitve: določen čas oz. VRNITVE DELAVKE Z BOLNIŠKE ODSOTNOSTI

Delovni čas: polni delovni čas

Znanje jezikov: slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Računalniška znanja: urejevalniki besedil – osnovno

Drugi pogoji

KANDIDATI NAJ VLOGO SKUPAJ Z DOKAZILI O IZOBRAZBI (diplomo, odločbo o licenci zdravstvene nege) POŠLJEJO NA NASLOV SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, VLOŽIŠČE, CESTA MARŠALA TITA 112, 4270 JESENICE ALI NA ELEKTRONSKI NASLOV INFO@SB-JE.SI. KANDIDATI S KATERIMI BOMO SKLENILI POGODBO O ZAPOSLITVI MORAJO BITI CEPLJENI ZA OŠPICE IN HEPATITIS B.

Kandidati za zasedbo delavnega mesta morajo izpolnjevati naslednje pogoje: -najmanj visokošolska strokovna izobrazba zdravstvene smeri ali univerzitetna izobrazba s pred izobrazbo iz zdravstvene nege, -pridobljena licenca zdravstvene nege, – opravljeno cepljenje za ošpice in hepatitis B.

Od kandidatov pričakujemo:

-samoiniciativnost, natančnost in doslednost ter pravočasnost izvajanja naloge v skladu s postavljenimi roki in navodili,

-da delo opravljate vestno, samostojno, varno in kakovostno,

-do pacienta gradite razumevajoč odnos in ga obravnavate s spoštovanjem,

-v središče vašega dela postavljate pacientovo dobro počutje, ste motivirana, fleksibilna in timsko usmerjena oseba,

-veščine komuniciranja.

Poskusno delo: 4 mesece

Prijava je mogoča do 26. 11. 2017.

Kje se lahko prijavim na razpis:

Kandidati naj vlogo pošljejo po pošti ali po e-pošti.

SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE
Cesta maršala Tita 112, 4270 JESENICE

Kontaktna oseba: TUŠAR TANJA
telefon: 04 586 84 30
el. naslov: tatjana.tusar@sb-je.si