Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

FARMACEVTSKI TEHNIK

V Trenkwalder kadrovske storitve d.o.o (NOVO MESTO) Polni delavnik Wednesday, February 17th, 2010

Opis dela:

O podjetju

Podjetje deluje na področju farmacije in je v Sloveniji eno izmed najuspešnjejših na tem področju.

Opis delovnega mesta

Vaše delo:

– delo v farmacevtski proizvodnji.

Pričakujemo

– V. stopnjo izobrazbe smer kemijski ali farmacevtski tehnik,

– 1 leto delovnih izkušenj (lahko tudi pripravnik),

– osnovno znanje MS Office,

– pripravljenost na več izmensko delo,

– urejeno, vestno, natančno osebnost.

Nudimo

– delo v priznanem in uglednem podjetju,

– dobro plačilo ter možnost razvoja kariere,

– možnost dodatnega izobraževanja in usposabljanja.

Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj, sprejemamo na spodaj navedeni naslov ali prek elektronske pošte.

Kje se lahko prijavim na razpis:

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o
Florjanov trg 3
8000 Novo mesto