Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

INŽENIR LABORATORIJSKE BIOMEDICINE III - PRIPRAVNIK

V SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE (JESENICE) Polni delavnik Friday, November 24th, 2017

Opis dela:

OPRAVLJANJE PRIPRAVNIŠTVA V OKVIRU PREDPISANEGA PROGRAMA.

Izobrazba: visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd.

Trajanje zaposlitve: določen čas, 9 mesecev

Delovni čas: polni delovni čas

Znanje jezikov: slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Drugi pogoji

Kandidati za zasedbo delavnega mesta morajo izpolnjevati naslednje pogoje: – najmanj visokošolska strokovna izobrazba (VII/1 stopnja izobrazbe) – diplomirani inženir laboratorijske biomedicine, – potrdilo o cepljenju za hepatitis B in ošpice.

Od kandidatov pričakujemo: – samoiniciativnost, natančnost in doslednost ter pravočasnost izvajanja nalog v skladu s programom pripravništva, – da delo opravljate vestno, varno in kakovostno, pod nadzorom mentorja, – ste motivirana, fleksibilna in timsko usmerjena oseba.

Prijava mora vsebovati: 1.življenjepis, pri čemer je zaželeno, da je podan v obliki CV-Europass, 2.dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe, iz katerega mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe, datum zaključka izobraževanja ter ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena.

KANDIDATI ZA OPRAVLJANJE PRIPRAVNIŠTVA S PODROČJA LABORATORIJSKE BIOMEDICINE NAJ VLOGO SKUPAJ Z DOKAZILI O IZOBRAZBI POŠLJEJO NA NASLOV SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, VLOŽIŠČE, CESTA MARŠALA TITA 112, 4270 JESENICE ALI NA ELEKTRONSKI NASLOV INFO@SB-JE.SI.

KANDIDATI S KATERIMI BOMO SKLENILI POGODBO O ZAPOSLITVI MORAJO BITI CEPLJENI ZA OŠPICE IN HEPATITIS B.

Prijava je mogoča do 1. 12. 2017.

Kje se lahko prijavim na razpis:

Kandidati naj vlogo pošljejo po pošti ali po e-pošti.

SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE
Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE

Kontaktna oseba: TUŠAR TATJANA
telefon: 04 58 68 430
el. naslov: kadri@sb-je.si