Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

PRODAJNI KOMERCIALIST

V MEDILIP D.O.O (CELJE) Polni delavnik Wednesday, February 17th, 2010

Opis dela:

MEDILIP, podjetje za prodajo farmacevtskih izdelkov, storitve in trgovina d.o.o. katerega poslanstvo se glasi: “Postati prvi na trgu JV Evrope, ki nudimo možnost najema strokovnih sodelavcev in marketinških uslug za farmacevtska podjetja.”

Opis delovnega mesta

V svoj kolektiv vabimo Prodajnega komercialista (m/ž) za predstavljanje medicinskih izdelkov pri strokovni javnosti v slovenskih različnih regijah. Kandidat mora biti urejen, komunikativen ter imeti izkušnje na področju prodaje. Zaželena je srednješolska farmacevtska izobrazba z delavnimi izkušnjami v lekarni ali višja/visoka izobrazba medicinske, farmacevtske, biokemijske ali druge sorodne naravoslovne smeri.

Vaše naloge bodo:

– predstavljanje medicinskih izdelkov in pripomočkov,

– redno obiskovanje poslovnih partnerjev,

– svetovanje in strokovna pomoč strankam,

– pridobivanje novih strank in skrb za obstoječe stranke,

– reševanje reklamacij,

– pripravljanje poročil, analiza trga,

– oprema prodajnega mesta.

Pričakujemo

– visoko ali višjo izobrazbo medicinske, farmacevtske, biokemijske ali sorodne naravoslovne smeri (biologija, kemija, mikrobiologija, živilski tehnolog), pogojno, če imate več delovnih izkušenj, lahko tudi srednješolska izobrazba.

– urejenost,

– komunikativnost, vztrajnost in odgovornost.

– želene izkušnje s terena,

Obravnavali bomo le pisne prijave, ki bodo izpolnjevale vse navedene pogoje.

Kje se lahko prijavim na razpis:

Prijave sprejemamo le preko elektronske pošte (info@medilip.si).

V prijavi poleg CV-ja priložite tudi spremno pismo, kjer na kratko opišite vašo kariero, željeno smer osebnega razvoja ter razlog , da se zanimate za delo v podjetju Medilip d.o.o.

Za dodatne informacije nas kontaktirajte izključno preko e-pošte.