Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

RAZVOJNI TEHNIK V PILOTNEM RAZVOJNEM LABORATORIJU

V FENOLIT D.D. SINTETIČNE SMOLE IN MASE (BOROVNICA) Polni delavnik Monday, June 11th, 2018

Opis dela:

IZVAJANJE SINTEZNIH IN ANALITSKIH KEMIJSKIH OPERACIJ, LABORATORIJSKIH POIZKUSOV IN ANALIZ, MERITEV TER NJIHOVA INTERPRETACIJA, PRIPRAVA VZORCEV LABORATORIJSKIH, PILOTNIH IN INDUSTRIJSKIH POSKUSOV, NA ANALITSKIH INSTRUMENTIH (KROMATOGRAFIJA, SPEKTROSKOPIJA), VZDRŽEVANJE LABORATORIJSKIH NAPRAV, PRIPOMOČKOV IN DROBNEGA INVENTARJA, VODENJE PREDPISANIH INTERNIH IN EKSTERNIH EVIDENC, SODELOVANJE PRI UVAJANJU NOVIH PROIZVODOV IN TEHNOLOGIJ, SODELOVANJE PRI DELIH ZA POTREBE VARSTVA OKOLJA IN VARSTVA PRI DELU, DRUGA DELA IN NALOGE PO NAVODILIH NADREJENIH, KI USTREZAJO ZNANJU IN ZMOŽNOSTIM RAZPOREJENEGA NA TO DELOVNO MESTO.

Izobrazba: srednja poklicna

Alternativna izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna

Trajanje : Določen čas, 12 mesecev

Delovni čas: polni delovni čas

Vozniški izpit: B

Računalniška znanja: urejevalniki besedil – osnovno, delo s preglednicami – osnovno, delo z bazami podatkov – osnovno

Drugi pogoji

Pričakujemo: IV. –VII. stopnja izobrazbe kemijske smeri ali druge ustrezne smeri, osnovno znanje angleškega jezika, poznavanje dela z osebnim računalnikom, odgovornost, odzivnost, doslednost, natančnost, komunikativnost, vozniški izpit B kategorije.

Nudimo redno za določen čas 12 mesecev s poskusno dobo 6 mesecev.

Urnik dela: dopoldan

Poskusno delo: 6 mesecev

Prijava je mogoča do 21. 06. 2018.

Kje se lahko prijavim na razpis:

Kandidati naj pošljejo vlogo po pošti, po e-pošti, pokličejo za razgovor ali oddajo vlogo prek spletne strani delodajalca.

FENOLIT D.D. SINTETIČNE SMOLE IN MASE
BREG PRI BOROVNICI 22 A, 1353 BOROVNICA

Kontaktna oseba: SLUŽBA KADROVSKA
telefon: 01 363 8145; 01 363 8150
el. naslov: kadravska@fenolit.si