Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

RAZVOJNO RAZISKOVALNI SODELAVEC III

V NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE (LJUBLJANA) Polni delavnik Thursday, August 3rd, 2017

Opis dela:

IZVAJANJE NALOG IN PROGRAMOV S PODROČJA DELA, SPREMLJANJE, ANALIZA IN INTERPRETACIJA TER POVEZOVANJE ZDRAVSTVENIH IN DRUGIH PODATKOV TER INFORMACIJ S POSAMEZNIH PODROČIJ, PRIPRAVA IN OBDELAVA PODATKOV IN INFORMACIJ, SODELOVANJE PRI RAZISKOVALNEM IN PEDAGOŠKEM DELU, SODELOVANJE Z DRUGIMI STROKOVNJAKI INŠTITUTA IN ZUNANJIMI SODELAVCI, SAMOSTOJNOST PRI DELU, RAVNANJE PO VELJAVNIH NAVODILIH ZA DELO IN DRUGIH NOTRANJIH AKTIH INŠTITUTA, IZVEDBA NALOG V SKLADU S SPLOŠNIMI AKTI INŠTITUTA, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V SKLADU S STROKOVNIMI IN POSLOVNIMI INTERESI INŠTITUTA PO NALOGU VODJE ALI DIREKTORJA

Število prostih delovnih mest 4

Izobrazba visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Psihologija

Trajanje zaposlitve Določen čas, 33 mesecev

Delovni čas polni delovni čas

Znanje jezikov angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Računalniška znanja urejevalniki besedil – zahtevno, delo s preglednicami – zahtevno, delo z bazami podatkov – osnovno, računalniško oblikovanje – osnovno

Drugi pogoji

Delovno razmerje se sklepa za določen čas – za čas trajanja projekta (30.06.2020) s trimesečnim poskusnim delom. Delovno razmerje bo sklenjeno najkasneje s 1.9.2017. Naloge bodo obsegale: sodelovanje pri razvoju javnozdravstvenega pristopa – področje alkoholne problematike, udeležba na usposabljanju za pridobitev specialnih znanj in prenos znanja. Od kandidatov pričakujemo izkušnje s področja psihologije, sposobnost za timsko delo, samostojnost in samoiniciativnost, pozitivno naravnanost, zanimanje za reševanje javnozdravstvenih problemov, zanimanje za alkoholno problematiko z javnozdravstvenega vidika. Prosta delovna mesta so na območnih enotah v Celju, Kranju, Novem mestu in Kopru. Kandidati naj pošljejo prošnje s pripisom »Za razpis – RAZVOJNO RAZISKOVALNI SODELAVEC III. – strokovnjak s področja psihologije, šifra 03«. Kandidat mora navesti na katero območno enoto se prijavlja in izbrati vsaj eno OE NIJZ, na kateri želi delati.

Prijava je mogoča do 8. 08. 2017

Način prijave kandidatov kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Urnik dela dopoldan

Poskusno delo 3 mesece

Kje se lahko prijavim na razpis:

NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE

Trubarjeva cesta 2 , 1000 LJUBLJANA

Kontaktna oseba: FATTORI TEJA

telefon: 01 2441 443

el. naslov: kadrovska.sluzba@nijz.si