Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

V () Friday, June 15th, 2018

Opis dela:

IZVAJANJE ZDRAVSTVENE NEGE IN OSKRBE STANOVALCEV, IZVAJANJE MEDICINSKO TEHNIČNIH POSEGOV, KONTROLA IN OPAZOVANJE ZDRAVSTVENEGA STANJA STANOVALCEV, VODENJE ZDRAVSTVENIH EVIDENC IN DOKUMENTACIJE,…

Izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Zdravstvena nega in oskrba

Trajanje zaposlitve: Določen čas, 12 mesecev

Znanje jezikov: slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Računalniška znanja: delo z bazami podatkov – osnovno

Drugi pogoji: Opravljen strokovni izpit, poznavanje dela z računalnikom, poznavanje okolja Windows. Od kandidata/ke pričakujemo strokovnost, natančnost in doslednost ter pravočasnost izvajanja danih nalog in sposobnost timskega dela. Prijavi priložiti dokazila o izpolnjevanju razpisnih pogojev. Kot pravočasno se bodo štele prijave, ki bodo prispele najkasneje do 28.6.2018 oziroma bodo poslane po pošti priporočeno z žigom najkasneje z dne 28.6.2018.

Urnik dela: večizmensko

Poskusno delo: 2 meseca

Prijava je mogoča do: 28. 06. 2018

Kje se lahko prijavim na razpis:

Kandidati naj pošljejo vlogo po pošti ali e-pošti:

DOM UPOKOJENCEV PODBRDO
PODBRDO 33, 5243 PODBRDO
Kontaktna oseba: KEMPERLE DANILA
Telefon: 05 38 01 842
El. naslov: info@dompodbrdo.si