Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

SREDNJA MEDICINSKA SESTRA I - DELOVNO MESTO SE NAHAJA V ENOTI DOMA UPOKOJENCEV TOLMIN

V DOM UPOKOJENCEV PODBRDO (TOLMIN) Polni delavnik Friday, June 16th, 2017

Opis dela:

IZVAJANJE ZDRAVSTVENE NEGE IN OSKRBE STANOVALCEV, KONTROLA IN OPAZOVANJE ZDRAVSTVENEGA STANJA STANOVALCEV IN POROČANJE, VODENJE ZDRAVSTVENIH EVIDENC IN DOKUMENTACIJE,..

Izobrazba srednja strokovna, srednja splošna, Zdravstvena nega in oskrba

Trajanje zaposlitve Določen čas oz. do vrnitve na delo začasno odsotne delavke

Delovni čas polni delovni čas

Znanje jezikov slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Računalniška znanja delo z bazami podatkov – osnovno

Drugi pogoji

Opravljen strokovni izpit. Poznavanje dela z računalnikom. Od kandidata/te pričakujemo

strokovnost, natančnost in doslednost ter pravočasnost izvajanja danih nalog in sposobnost timskega dela. Prijavi priložiti ustrezna dokazila o izpolnjevanju razpisnih pogojev. Kot pravočasno se bodo štele prijave, ki bodo prispele najkasneje do 28.6.2017 oziroma bodo poslane priporočeno po pošti z dne 28.6.2017.

Prijava je mogoča do 28. 06. 2017

Način prijave kandidatov kandidati naj pošljejo vlogo po pošti, kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Urnik dela večizmensko

Kje se lahko prijavim na razpis:

DOM UPOKOJENCEV PODBRDO

PODBRDO 33 , 5243 PODBRDO

Kontaktna oseba: KEMPERLE DANILA

telefon: 05/38 01 842

el. naslov: info@dompodbrdo.si