Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

VODJA POSLOVNE ENOTE

V ISS FACILITY SERVICES D.O.O. (Slovenj Gradec) Polni delavnik Friday, November 20th, 2015

Opis dela:

samostojno organiziranje dela na področju izvajanja čiščenja v bolnišnici,

vodenje, nadzor in usposabljanje delavcev,

izvajanje storitev v skladu z ISO standardi upoštevajoč zadovoljstvo zaposlenih in poslovnega partnerja,

nabava in razvoz materiala,

administrativna dela.

Pričakujemo:

izobrazba: dipl.sanitarni inženir, višji sanitarni tehnik ali sanitarni inženir

5 let delovnih izkušenj (vodenje v bolnišnici)

aktivno znanje angleškega jezika,

vozniški izpit B kategorije,

visoko stopnjo samostojnosti in komunikacijske sposobnosti na različnih nivojih,

potrdilo o nekaznovanosti.

Ponujamo:

pogodbo za polni delovni čas

možnost napredovanja v eni izmed najbolj rastočih panog,.

popolno podporo za učinkovito delovanje,.

privlačen osebni dohodek z variabilnim delom plačila.

Kje se lahko prijavim na razpis:

kadri@si.issworld.com