Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

ZDRAVNIK SPECIALIST RADIOLOG - ZDRAVNIK SPECIALIST V/VI PPD 2 (ŠIFRA DELOVNEGA MESTA E018015.00)

V SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE (JESENICE) Polni delavnik Tuesday, November 7th, 2017

Opis dela:

NALOGE DELOVNEGA MESTA SO: -OPRAVLJANJE RADIOLOŠKIH PREISKAV (RTG, UZ, CT, MR, INTERVENTNA RADIOLOGIJA) V REDNEM DELOVNEM ČASU IN V PRIPRAVLJENOSTI, -PODAJANJE KONZILIARNIH MNENJ, -SVETOVANJE O DIAGNOSTIKI.

Izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Medicina

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: polni delovni čas

Delovne izkušnje: 6 let

Znanje jezikov: slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Računalniška znanja: urejevalniki besedil – osnovno

Drugi pogoji

Kandidati za zasedbo delavnega mesta morajo izpolnjevati naslednje pogoje:

-univerzitetna izobrazba medicinske smeri,

-specializacija iz področja radiologije,

-opravljen specialistični izpit,

-zdravniška licenca izdana pri Zdravniški zbornici Slovenije,

-poznavanje dela z osebnim računalnikom,

-aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika,

-potrdilo cepljenju za hepatitis B in ošpice. Od kandidatov pričakujemo:

-strokovnost,

-vključitev v timsko delo,

-sposobnost samostojnega dela

-kontinuirano izobraževanje. Pri izboru bodo imeli prednost kandidati, ki: -imajo delovne izkušnje na področju splošne radiologije, -imajo delovne izkušnje na področju urgentne radiologije.

KANDIDATI NAJ VLOGO SKUPAJ Z DOKAZILI O IZOBRAZBI (diplomo, strokovni izpit, specialistični izpit, licenco, odločbo o licenci) POŠLJEJO NA NASLOV SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, VLOŽIŠČE, CESTA MARŠALA TITA 112, 4270 JESENICE ALI NA ELEKTRONSKI NASLOV INFO@SB-JE.SI. KANDIDATI S KATERIMI BOMO SKLENILI POGODBO O ZAPOSLITVI MORAJO BITI CEPLJENI ZA OŠPICE IN HEPATITIS B.

DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA

Urnik dela: dopoldan

Poskusno delo: 3 mesece

Prijava je mogoča do 7. 12. 2017.

Kje se lahko prijavim na razpis:

Kandidati naj pošljejo vlogo po pošti ali e-pošti:

SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE
Cesta maršala Tita 112, 4270 JESENICE

Kontaktna oseba:
SLUŽBA KADROVSKA
telefon: 04 586 84 14
el. naslov: kadri@sb-je.si