Zaposlitveni oglasi v zdravstvu

Pozor! Ta oglas je star več kot 30 dni!

ZDRAVSTVENI ADMINISTRATOR V (III)

V SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE (JESENICE) Polni delavnik Sunday, December 24th, 2017

Opis dela:

DELOVNE NALOGE SO ADMINISTRATIVNI SPREJEM PACIENTOV, UREJANJE DOKUMENTACIJE ZA PACIENTE TER IZVAJANJE OSTALIH ADMINISTRATIVNIH DEL, VEZANIH NA DELO ENOTE ZA SPREJEM PACIENTOV. DELO POTEKA V OKOLJU, KI ZAHTEVA FLEKSIBILNOST DELAVCA, PRILAGODLJIVOST IN POTRPEŽLJIVOST. S KANDIDATOM BOMO SKLENILI DELOVNO RAZMERJE ZA DOLOČEN ČAS, ZA NADOMEŠČANJE DELAVKE NA BOLNIŠKI ODSOTNOSTI, ZA POLNI DELOVNI ČAS, S POSKUSNO DOBO 2 MESECA, ČE IZBRANI KANDIDAT ŠE NI OPRAVLJAL PODOBNIH DEL.

Izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Poslovne in upravne vede (podrobneje neopredeljeno)

Trajanje zaposlitve: Določen čas oz. vrnitve delavke z bolniške odsotnosti

Delovni čas: polni delovni čas

Znanje jezikov: slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Računalniška znanja: urejevalniki besedil – zahtevno, delo s preglednicami – osnovno

Poskusno delo: 2 meseca

Drugi pogoji

Kandidati za zasedbo delavnega mesta morajo izpolnjevati naslednje pogoje: najmanj V. stopnjo izobrazbe, znanje desetprstnega slepega tipkanja (najmanj 250 udarcev v minuti), računalniška pismenost (dobro znanje uporabe Word, Excel, Outlook, itd.).

Od kandidatov pričakujemo: sposobnost samostojnega in timskega dela, veščine komuniciranja, samoiniciativnost, natančnost in doslednost. Prednost bodo imeli kandidati, ki so že delali v zdravstvu in poznajo računalniške programe, ki se uporabljajo v zdravstvu in kandidati, ki lahko z delom pričnejo takoj. Kandidati bodo opravili preizkus iz desetprstnega hitrostnega tipkanja.

KANDIDATI NAJ VLOGO SKUPAJ Z DOKAZILI O IZOBRAZBI (spričevalo) POŠLJEJO NA NASLOV SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, VLOŽIŠČE, CESTA MARŠALA TITA 112, 4270 JESENICE ALI NA ELEKTRONSKI NASLOV INFO@SB-JE.SI.

Prijava je mogoča do 28. 12. 2017.

Kje se lahko prijavim na razpis:

Kandidati naj pošljejo vlogo po pošti ali e-pošti.

SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE
Cesta maršala Tita 112, 4270 JESENICE

Kontaktna oseba: TUŠAR TATJANA
telefon: 04 58 68 430
el. naslov: kadri@sb-je.si